Вход | Регистрация

Поради при покупці парктроника

14 января 2013, 16:32
Володимир
журналист

Якщо ви вирішили встановити на свій автомобіль паркувальний радар, то при підборі пристрою слід звертати увагу на його характеристики і ступінь надійності.


Незалежно від моделі парктроника, в комплектацію пристрої входять декілька датчиків. Від їх кількості і розосередження по поверхні бампера залежить, наскільки широким буде охоплення простору, і наскільки ефективно пристрій виключає наявність погано переглядаються ділянок. Радари нових поколінь мають більш складний функціонал, який включає опцію оповіщення водія про наближення до об'єкта.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілів

У виборі парктроніка належну увагу слід приділити розміром монітора і якістю зображення. Розташовувати девайс потрібно в зручному для перегляду місці, щоб стежить за показаннями не викликало у вас ніяких труднощів.Зрозуміло, установку паркувального радару найкраще проводити в сервісному центрі або фірмі, яка спеціалізується на роботі з такими пристроями. Це дасть певну гарантію того, що пристрій буде ефективно працювати довгий час.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вибрати автомобільні шини

Вибираючи паркувальний радар потрібно взяти до відома всі можливі недоліки паркувальних радарів, і незручності, які вони можуть створювати. Наприклад, пристрій не завжди реагує на недостатньо тверді предмети, які погано відбивають сигнал. У снігопад і в дощ також можливі збої в системі. З іншого боку, чутливість датчиків може створити незручності водіям при інтенсивному русі в потоці машин. У таких умовах систему краще тимчасово відключити.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net