Вход | Регистрация

Як вибрати автомобільні шини

14 января 2013, 16:28
Володимир
журналист

Незалежно від того, за кермом якого автомобіля ви сидите - тільки випущеної з конвеєра або вживаною - в будь-якому випадку слід пильну увагу приділяти покришкам. При виборі автомобільних шин слід керуватися в першу чергу їх ступенем надійності і якості.


Найперше правило - шини повинні бути підібрані відповідно до типу дисків коліс авто. Заводи, що випускають автомобілі, як правило, дають рекомендації з цього приводу, якими не варто нехтувати. Одна з таких рекомендацій - всі шини повинні бути однакові. Принаймні шини, що знаходяться на одній осі повинні бути одного типу і розміру, а також мати однаковий малюнок.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дещо про тюнінг автомобілів

При виборі автошин слід враховувати їх «сезонність». Зимові шини позначаються літерами M + S і бувають двох видів - з шипами, які запобігають ковзанню, і без них. На шипованих шинах краще всього їздити по поганих дорогах, у той час як в місті допустиме використання і нешипованих шин. Літня гума придатна для їзди в іншу пору року.Маркування AS або AW позначає, що переду вами всесезонні шини, які за якістю поступаються спеціалізованим, і до того ж коштують на порядок вище, чим сезонні.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автомобільні чохли: користь чи розкіш

Серед інших класифікацій автошин існує поділ їх на діагональні і радіальні, камерні і безкамерні. Радіальні шини мають деяку перевагу перед діагональними в плані керованості і терміну служби. Однак вони слабкіше і погано переносять удари і проколи. На радіальних шинах бажано їздити по хороших дорогах або шосе.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net