Вход | Регистрация

Дещо про тюнінг автомобілів

14 января 2013, 16:22
Володимир
журналист

Термін «тюнінг авто» широко поширений у розмовній мові автолюбителів. Це поняття постійно на слуху. В широкому розумінні воно означає просто зовнішню обробку авто, тому що англійське слово «tuning» у нас перекладається як «налаштування» або «регулювання».


Проте машина, яка проходить тюнінг-небудь у Європі, як правило, оснащується з урахуванням всіх побажань та потреб замовника. Головне призначення тюнінга - зробити із стандартного автомобіля унікальний, який відрізнявся б від своїх однакових «побратимів».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Поради по догляду за автомобілем

Розрізняють декілька рівнів автомобільного тюнінга. Найпростіший - це і є банальна зовнішня обробка авто, тобто це може бути нанесення тонування, наклейок або хромировку. На цьому ж рівні варто згадати установку просунутої аудіосистеми типу Hi-End.Якщо ж ви налаштовані представити свою машину більш просунуте, то простими «настройками» тут не обійтися. У цьому випадку буде потрібно допомога фахівців для регулювання всіх систем, що забезпечують роботу автомобіля.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Поради при виборі акумулятора

На те все відноситься до зовнішньої обробки. Більш високий рівень увазі під собою більш детальну роботу з внутрішніми механізмами. У цьому зв'язку великим інтересом користується тюнинг легкових машин під спортивні, який передбачає модернізацію коробки передач. При цьому не вимагається масштабного оновлення всього автомобіля.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net