Вход | Регистрация

Автомобільні чохли: користь чи розкіш

14 января 2013, 16:19
Володимир
журналист

Бажання будь-якого автолюбителя утримувати свою машину не тільки в технічно справному стані, але і в чистоті і комфорті, абсолютно нормально.


Як же повинен виглядати ідеальний салон? У кожного з нас свої смаки і переваги, і це незаперечний факт. Багато хто віддає перевагу прикрашати салон різними аксесуарами, які в більшості своїй практично марні. Але ніхто не стане заперечувати те, що автомобільні чохли є не тільки предметом декору, але й важливою умовою комфорту. Зрозуміло, в першу чергу чохли покликані виконувати практичну функцію - захищати оббивку салону від забруднень і деформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Плюси і мінуси мінівенів

Широко поширені універсальні чохли, які підходять до всіх моделей авто. Але бажано вибирати чохли, призначені для конкретної моделі - вони пошиті з урахуванням параметрів її сидінь.Купуючи чохли для сидінь, ви можете покладатися на власний смак, вибираючи між різними тканинами і забарвленнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як самостійно визначити якість бензину?

Як варіант, можна пошити чохли на замовлення, правда, це обійдеться вам недешево. Зате ви особисто зможете розробити дизайн чохлів, вибравши тканину і кольору. По-друге, чохли, розроблені за індивідуальним замовленням можна оснастити надійними кріпленнями.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net