Вход | Регистрация

Поради по догляду за автомобілем

14 января 2013, 16:13
Володимир
журналист

Якщо ви користуєтеся своїм автомобілем щодня, то лакофарбове покриття та чистий салон недовго радуватимуть вас очей. Виною всьому опади, дрібні камені, протиожеледні реагенти, і, що важливо, недбале ставлення самих господарів. Як зберегти ідеальний вид і безпеку автомобіля якомога довше? Пропонуємо наступні поради.


Не зловживайте ручної мийкою. Використовуючи для миття жорсткі щітки, ви ризикуєте назавжди розпрощатися з лаковим покриттям. М'які губки теж не так нешкідливі, як здаються - частинки бруду і піску в будь-якому випадку будуть надавати абразивну дію. Найкраще зупинитися на безконтактній мийці: всі забруднення змиють водою з піною, яка подається зі спеціального пістолета. Добре раз на два місяці полірувати автомобіль.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як самостійно визначити якість бензину?Не використовуйте сухі ганчірки для видалення забруднень. Пил і пісок, що осіли на покриття, розтираються сухою ганчіркою дають ефект наждачного паперу. Краще всього використовувати воду.
Не перевантажуйте свій автомобіль! Важливо знати, що вантажний відсік розрахований на вагу не більше 300 кг. Якщо вам потрібно відвезти багато важких речей - розподіліть їх по салону, інакше можете швидко привести в непридатність підвіску і задні амортизатори. Те ж саме стосується і нагромаджень на даху машини. Багажні дуги розраховані на навантаження не більше 50 кг.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Поради при покупці парктронікаЩоб зайвий раз не привертати зловмисників, не залишайте на видному місці в салоні барсетку, мобільний телефон або будь-які портативні пристрої. Так ви не тільки забезпечите себе від втрати майна, але і збережіть замки і стекла.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net