Вход | Регистрация

Поради при виборі акумулятора

14 января 2013, 16:09
Володимир
журналист

Для того, щоб не помилитися у виборі акумулятора, потрібно знати його номінальну напругу. У більшості сучасних акумуляторні батареї мають напругу в 12 В, але зустрічаються і 24-вольтні (у деяких американських пікапів).


Ще одна характеристика, яку потрібно враховувати - номінальна ємність АКБ, яка оцінюється в ампер-годинах (А / ч). Цей показник характеризує здатність батареї приймати і віддавати енергію. Для того, щоб виміряти цей параметр, акумулятор розряджають протягом 20 годин. При цьому величина струму повинна складати 5% від номінальної ємності.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як самостійно визначити якість бензину?Не можна нехтувати цим показником. Слабка АКБ буде швидко розряджатися, особливо якщо працює багато механізмів, які споживають струм. В результаті це може призвести до швидкого скорочення ресурсу батареї. З іншого боку, використання акумулятора більшої ємності, ніж стандартна, може прискорити знос генератора.Схожа ситуація може скластися і з величиною стартерного (пускового) струму, який відповідає за здатність акумулятора прокручувати колінвал двигуна. Слабкою АКБ не вистачить сил для того, щоб завести мотор, а зайво потужна батарея може пошкодити стартер. Важливо знати, що виробники часто по-різному вказують величину пускового струму. Це залежить від того, за яким стандартом проводили його вимір.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Tesla збирається випустити екологічну вантажівкуПеред покупкою АКБ виміряйте в своїй машині відсік, призначений для батареї, і підбирайте пристрій в суворій відповідності з цими параметрами. Якщо ж у вашому автомобілі не передбачено спеціальної ємності для АКБ, то зверніть увагу на кріплення.


Тільки актуальні автоновини від avto.bayura;)net


По материалам: avto.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://avto.bayura.net/news/aj_news/383
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
2018 bayura.net